ATTIECĪBU ANALĪTIĶIS

LIETOTĀJA DATI

Sveicināti!


Attiecību Analītiķis ir programma, kas radīta cilvēku attiecību izvērtēšanai pēc „zvaigžņu” stāvokļa viņu dzimšanas brīdī. Ar programmas palīdzību mēs varam iepazīt un izprast jebkādas attiecības. Tās var būt Jūsu attiecības arī ar firmu, kurā strādājat, vai - mīļoto mājdzīvnieku, ja vien zināms aptuvens abu dzimšanas laiks. Taču, pirmkārt, programma domāta vīrieša un sievietes attiecību analīzei. Turklāt tā veltīta tādām attiecībām, uz kurām cilvēki raugās nopietni un kuras tiem šķiet svarīgas.

Programma dod iespēju:

  • palūkoties uz savām attiecībām no malas un ieskatīties to komponentēs un sastāvdaļās (harmoniskas, saspringtas, riskantas...)
  • konstatēt apkopotu harmonijas un spriedzes attiecību, jo esam noskaidrojuši to normas robežas.
  • novērtēt svarīgo tēmu harmonijas topu savās attiecībās.
  • pašam iejusties astrologa ādā un pielāgot katra apraksta detaļas savai konkrētajai situācijai, jo apraksts veidots, saglabājot zināmu neitralitāti, ņemot vērā: cik dažādi cilvēki – tik dažādas attiecības.

Rezultātā varam gūt objektīvu un patiesu attiecību ainu. Un, ja vēlamies dzīvot ar cilvēku kopā, mēs ikdienā saskarsimies ar visu, ko mums tūlīt piedāvās Attiecību Analītiķis.

Lai Jums veicas!

Bezmaksas

Saīsinātā versija (5.00 EUR)

Pilnā versija (7.00 EUR)

Profesionālā