ATTIECĪBU ANALĪTIĶIS

LIETOTĀJA DATI

Bieži uzdotie jautājumi

Ko spēj šī programma?

Attiecības - tā ir viena no neskaidraākajām dzīves pusēm. Kādēļ? Tādēļ, ka uz attiecībām mēs skatāmies caur savu emociju, jūtu, cerību, ilgu un pārdzīvojumu prizmu - un tas viss aizmiglo sapratni.

Šīs Programmas mērķis, izmantojot astroloģijas iespējas, palīdzēt radīt skaidrāku priekšstatu par to kā veidotas attiecības. Mēs daudz izdarījām, lai Attiecību Analītiķis kļūtu par šādu palīgu. 

Šī Programma spēj dot gan ļoti vispārīgu attiecību novērtējumu, gan raksturot konkrētas divu cilvēku "saskarsmes vietas". To ir daudz, brīžiem tās šķiet ļoti pretrunīgas - taču tādas tās ir.

Ja jūs steidzaties un nevēlaties daudz informācijas - izvēlieties Saīsināto versiju, kas jums sniegs vispārēju ainu.

Taču ja jūs vēlaties tikt skaidrībā, saprast vai kaut ko mainīt savās attiecībās - izvēlieties Pilno versiju, kas jums sniegs vismaz pussimtu jūsu attiecību komponentu. To iepazīšana noteikti uz kaut ko pamudinās, dos impulsu vai atklās iespējas. Un laika gaitā arvien vairāk.

Tas, ko programma nespēj - tā nespēj ņemt vērā rādītājus, kas izriet no pilnīgi precīza dzimšanas mirkļa, jo lielākoties cilvēks to nezina, bet lai to noskaidrotu ir vajadzīgs astrologs, turklāt labs.

Programmas rezultāts - ir kā bagāti klāts galds. Tas sniedz daudz prāta barības, taču informācijas sagremošana, apgūšana un izmantošana - ir katra paša darbs.
Proti, Programma nevar jūsu vietā

  • secināt, 
  • izdarīt izvēli,
  • pieņemt lēmumu.

Kā lietot šo programmu?

Lai sāktu darbu ar programmu, ir nepieciešams pirmajā lapā izvēlēties, kuru programmas versiju vēlaties izmantot. Uzspiežot uz tās, Jums atvērsies datu ievades lauks, kurā tiek pieprasīti sekojši dati:

  • Partneru vārdi - tie ir jāievada korekti un vēlams ne pārāk gari, jo vēlāk tie parādīsies aprakstā, tādējādi ietekmējot teksta lasāmību
  • Partneru dzimšanas laiks
  • Partneru dzimšanas vietas - tiek piedāvāts pilsētu un laika zonu saraksts, no kura jāizvēlas savas.

Bezmaksas versijā pēc datu ievades Jums tūlīt atvērsies rezultāts. Savukārt, ja būsiet izvēlējušies kādu no maksas versijām, pirms rezultāta apskates ir vēlreiz jāpārliecinās par ievadīto datu atbilstību un jāapstiprina iepazīšanās ar programmas lietošanas noteikumiem. Ievadītie dati parādās arī labajā sānu joslā, kur, vajadzības gadījumā, tos ir iespējams nodzēst un sākt datu ievadi no jauna. Ievadītie dati saglabājas visu apmeklējuma laiku līdz tie ir nodzēsti vai arī ir tikusi veikta apmaksa.

Pasūtot Saīsināto versiju vai Pilno versiju, pēc datu apstiprināšanas Jūs tiksiet aizsūtīts uz mūsu elektronisko norēķinu partnera mājas lapu, kurā būs jāievada savas kredītkartes informācija. Pēc apmaksas veikšanas programma nekavējoties atgriezīsies mūsu lapā un parādīs rezultātu.

Ir vērts ņemt vērā to, ka programma parādīs rezultātu tajā valodā, kura tiks lietota mājas lapā datu ievades un pasūtīšanas brīdī un vēlāk to konkrētajai analīzei nomainīt nevarēs.

Kā es varu izmantot programmas rezultātu?

Viss mainās, arī mēs, mūsu attiecības. Un tas, kam vakar nepiešķīrām  nozīmi, šodien kļūst nozīmīgs. Tāpat ir ar Programmas rezultātu - ir vērts to saglabāt, jo pēc kāda laika paskatoties ar svaigu skatienu tajā noteikti atklāsies kaut-kas jauns un uzmanības vērts. 

Tāpēc pēc pirmās pakalpojuma iegādes mēs iesakām doties uz uzstādījumu lapu (kurā var nokļūt nospiežot uz, pašā apakšā esošās saites - "Iespējas" vai arī labajā joslā uz "Rediģēt").

Ja pirms līdz šim nebijāt ielogojušies sistēmā, Jums tiks piedāvāta iespēja vai nu izveidot jaunu lietotāju vai arī ielogoties jau kā esošam. Ielogojoties vai izveidojot jaunu lietotāju, visas šajā apmeklējumā izveidotie Programmas rezultāti tiks pievienoti jūsu kontam. Tādējādi Jūs arī vēlāk varēsiet ienākt mūsu sistēmā un aplūkot agrāk iegādātos rezultātus.

Zemāk uzstādījumu logā ir publiskās piekļuves adrese formā http://synastry.astropolis.lv/lv/view/{unikālais id}/ , kurā būs iespējams aplūkot jūsu izveidoto analīzi, gadījumā, ja jums ir vēlēšanās dalīties tajā ar citiem cilvēkiem. Pēc noklusējuma šī pieeja ir liegta. Nospiežot vienreiz uz šīs adreses, tā iekrāsosies zaļā krāsā un pieeja tiks atļauta. Tāpat zemāk ir lauks, kurā, vajadzības gadījumā, ir iespējams ievadīt paroli, lai pasargātu Programmas rezultātu no nevēlamām acīm. Papildus tam, lai aiztaupītu pūles sūtot katram atsevišķi, blakus ir lauks, kurā var ievadīt to draugu adreses, kam vēlaties parādīt Programmas rezultātus.

Ja radušās problēmas ar programmas lietošanu

Ja jūs pasūtījāt, apmaksājāt un nesaņēmāt Programmas rezultātus, lūdzu, tūlīt ziņojiet par kļūmi uz adresi sos@astropolis.lv, norādot savu kontaktus, aptuveno kļūmes laiku un programmā ievadītos datus (lai mēs varētu izsekot Jūsu veiktajām darbībām). Mēs ar jums sazināsimies, cik vien ātri iespējams. Ja Jūsu pretenzijas būs pamatotas, nodrošināsim, ka Jūs savu iegādāto pakalpojumu saņemat.

 

Atsauksmes un ieteikumi

Iespaidus, atsauksmes un ieteikumus sūtiet uz adresi
synastry@astropolis.lv

Veiksmi! 

Programmas autori

Projekta vadītājs un tekstu autors: Ēriks Simons Bizuns

Programmētājs: Harijs Deksnis

Dizaineris: Artis Tauriņš

Literārais redaktors: Zane Siksnāne