ATTIECĪBU ANALĪTIĶIS

LIETOTĀJA DATI

Paraugi

Šajā lapā var aplūkot programmas sniegto rezultātu piemērus. Spiediet uz konkrētās versijas, lai aplūkotu, kā izskatās tās galarezultāts!

PARAUGS Bezmaksas

PARAUGS Saīsinātā versija

PARAUGS Pilnā versija

PARAUGS Profesionālā

Šis ir Bezmaksas versijas piemērs, kurā slavenajam literatūras klasiķu pārim programma izveido:

  1. vispārējo spriedzes un harmonijas attiecību
  2. saliek svarīgo tēmu harmonijas topu

Attiecības starp Rainis & Aspazija

Rainis   Aspazija
 
18°   25°
 
11°   23°
  10°
  22°
20°   27°
27°   29°
  25°
 
14°   11°
21°  
18°   28°

Harmonijas un spriedzes attiecība

Sākumā programma analizē kopējos spriedzes un harmonijas rādītājus, jo veselīgās cilvēku attiecībās vajadzētu būt kā vieniem, tā otriem, lai attiecības sniedz ne tikai prieku, bet arī stimulu attīstībai. Mēs noskaidrojām, ka normālai spriedzes un harmonijas, jeb, stimulēšanas un prieka proporcijai ir jābūt tādai, ka prieks tomēr ir pārsvarā. :) Un šāda, normāla spriedzes un harmonijas proporcija, ar harmonijas pārsvaru atbilst „Zelta griezuma” proporcijai.
Tā kā riska faktori ikdienas situācijās ir tuvāki saspringtajiem, bet radošie – harmoniskajiem, turklāt — riska un radošie faktori vienmēr ir mazākumā, mēs tos apvienojām un ieguvām divus rādītājus: spriedze un harmonija. Jūsu attiecībās tie ir šādi:

 SaspringtieHarmoniskieRiskaRadošie
Skaits 22 27 11 6
% 33% 41% 17% 9%
Līmenis Normāls Normāls Augsts Zems
 
32
41
12
15
Saspringto aspektu līmenis: Normāls
Harmonisko aspektu līmenis: Normāls

Tās ir normālas un dzīvotspējīgas attiecības, kurās ir gan harmonija, gan spriedze. Gluži kā dabā, arī šajās attiecībās var sastapt dažādas krāsas — laimīgie brīži mijas ar bēdīgajiem un dzīve mēdz būt svītraina kā zebra vai jūrnieka krekls... Būtībā viss ir kā normāliem cilvēkiem. Tā ir dabīga siltuma un aukstuma, gludumu un negludumu, saskaņu un nesaskaņu attiecība. Taču apziņa, ka zināms arī tas, ko par katru jautājumu teiks partneris, dažus cilvēkus ar laiku var sākt nomākt, turpretī citos tas rada drošību par rītdienu. Svarīgi, lai abu viedokļi šajā jautājumā sakrīt. Tātad, spriedzes un harmonijas attiecība ir normas robežās.

Riska aspektu līmenis: Augsts

Paaugstināts riska faktoru skaits nozīmē salīdzinoši lielu riska apstākļu daudzumu attiecībās. Tautas valodā runājot, partneri var ievārīt lielāku putru. Šie faktori savās augstākajās izpausmēs var dot talantīgus risinājumus, bet jārēķinās, ka tajos iesaistītie spēki spēj ieraut notikumu virpulī ar tālejošām sekām.

Radošo aspektu līmenis: Zems

Pazemināts radošo faktoru skaits nozīmē salīdzinoši mazāk spēles situāciju attiecībās, mazāk prieka un aizrautības. Taču mazāk arī bērnišķīgu ilūziju, ka dzīve ir rotaļu laukums, kurā visu var izspēlēt.

Svarīgākās tēmas

Jebkurās attiecībās ir tēmas, kuru risināšana pārim padodas viegli, bet ir tādas, kas prasa spēkus, uzmanību un saudzīgāku attieksmi vienam pret otru. Programma izanalizēja 8 nozīmīgākās attiecību tēmas un jūsu pārim izveidoja topu, kura virsotnē ir visharmoniskākā jeb vieglākā tēma, bet lejasdaļā — vissaspringtākā tēma.
Pievērsiet uzmanību skaitļu koeficientiem pie tēmām un īpaši — pie viszemākās tēmas topā. Koeficients iegūts no harmonisko un saspringto faktoru attiecības: ja koeficienta skaitlis ir zemāks par vienu (sarkans), tad tēma tiešām ir saspringta. Ja tas ir augstāks par vienu (zaļš), tad, tā vienkārši ir mazāk harmoniska.

Svarīgāko attiecību tēmu tops

1. Drošība un stabilitāte 2.96
2. Psihoemocionalā saskaņa 1.22
3. Perspektīvas 1.2
4. Komunikācija un sapratne 1.08
5. Vitālie spēki 0.96
6. Erotika un seksualitāte 0.72
7. Kreativitāte 0.72
8. Resursi un finanses 0.69