ATTIECĪBU ANALĪTIĶIS

LIETOTĀJA DATI

Paraugi

Šajā lapā var aplūkot programmas sniegto rezultātu piemērus. Spiediet uz konkrētās versijas, lai aplūkotu, kā izskatās tās galarezultāts!

PARAUGS Bezmaksas

PARAUGS Saīsinātā versija

PARAUGS Pilnā versija

PARAUGS Profesionālā

Šis ir Saīsinātās versijas piemērs, kurā slavenajam literatūras klasiķu pārim programma izveido:

  1. vispārējo spriedzes un harmonijas attiecību
  2. saliek svarīgo tēmu harmonijas topu, paskaidrojot vissharmoniskāko un saspringtāko
  3. atrod un raksturo Aspektu karaļus – planētas, kas visbagātāk iesaistītas, attiecībās, tādēļ tām ir nozīme
  4. raksturo erotikas un seksualitātes tēmu šajās attiecībās ar konkrētiem faktoriem.

Attiecības starp Rainis & Aspazija

Rainis   Aspazija
 
18°   25°
 
11°   23°
  10°
  22°
20°   27°
27°   29°
  25°
 
14°   11°
21°  
18°   28°

Harmonijas un spriedzes attiecība

Sākumā programma analizē kopējos spriedzes un harmonijas rādītājus, jo veselīgās cilvēku attiecībās vajadzētu būt kā vieniem, tā otriem, lai attiecības sniedz ne tikai prieku, bet arī stimulu attīstībai. Mēs noskaidrojām, ka normālai spriedzes un harmonijas, jeb, stimulēšanas un prieka proporcijai ir jābūt tādai, ka prieks tomēr ir pārsvarā. :) Un šāda, normāla spriedzes un harmonijas proporcija, ar harmonijas pārsvaru atbilst „Zelta griezuma” proporcijai.
Tā kā riska faktori ikdienas situācijās ir tuvāki saspringtajiem, bet radošie – harmoniskajiem, turklāt — riska un radošie faktori vienmēr ir mazākumā, mēs tos apvienojām un ieguvām divus rādītājus: spriedze un harmonija. Jūsu attiecībās tie ir šādi:

 SaspringtieHarmoniskieRiskaRadošie
Skaits 22 27 11 6
% 33% 41% 17% 9%
Līmenis Normāls Normāls Augsts Zems
 
32
41
12
15
Saspringto aspektu līmenis: Normāls
Harmonisko aspektu līmenis: Normāls

Tās ir normālas un dzīvotspējīgas attiecības, kurās ir gan harmonija, gan spriedze. Gluži kā dabā, arī šajās attiecībās var sastapt dažādas krāsas — laimīgie brīži mijas ar bēdīgajiem un dzīve mēdz būt svītraina kā zebra vai jūrnieka krekls... Būtībā viss ir kā normāliem cilvēkiem. Tā ir dabīga siltuma un aukstuma, gludumu un negludumu, saskaņu un nesaskaņu attiecība. Taču apziņa, ka zināms arī tas, ko par katru jautājumu teiks partneris, dažus cilvēkus ar laiku var sākt nomākt, turpretī citos tas rada drošību par rītdienu. Svarīgi, lai abu viedokļi šajā jautājumā sakrīt. Tātad, spriedzes un harmonijas attiecība ir normas robežās.

Riska aspektu līmenis: Augsts

Paaugstināts riska faktoru skaits nozīmē salīdzinoši lielu riska apstākļu daudzumu attiecībās. Tautas valodā runājot, partneri var ievārīt lielāku putru. Šie faktori savās augstākajās izpausmēs var dot talantīgus risinājumus, bet jārēķinās, ka tajos iesaistītie spēki spēj ieraut notikumu virpulī ar tālejošām sekām.

Radošo aspektu līmenis: Zems

Pazemināts radošo faktoru skaits nozīmē salīdzinoši mazāk spēles situāciju attiecībās, mazāk prieka un aizrautības. Taču mazāk arī bērnišķīgu ilūziju, ka dzīve ir rotaļu laukums, kurā visu var izspēlēt.

Svarīgākās tēmas

Jebkurās attiecībās ir tēmas, kuru risināšana pārim padodas viegli, bet ir tādas, kas prasa spēkus, uzmanību un saudzīgāku attieksmi vienam pret otru. Programma izanalizēja 8 nozīmīgākās attiecību tēmas un jūsu pārim izveidoja topu, kura virsotnē ir visharmoniskākā jeb vieglākā tēma, bet lejasdaļā — vissaspringtākā tēma.
Pievērsiet uzmanību skaitļu koeficientiem pie tēmām un īpaši — pie viszemākās tēmas topā. Koeficients iegūts no harmonisko un saspringto faktoru attiecības: ja koeficienta skaitlis ir zemāks par vienu (sarkans), tad tēma tiešām ir saspringta. Ja tas ir augstāks par vienu (zaļš), tad, tā vienkārši ir mazāk harmoniska.

Svarīgāko attiecību tēmu tops

1. Drošība un stabilitāte 2.96
2. Psihoemocionalā saskaņa 1.22
3. Perspektīvas 1.2
4. Komunikācija un sapratne 1.08
5. Vitālie spēki 0.96
6. Erotika un seksualitāte 0.72
7. Kreativitāte 0.72
8. Resursi un finanses 0.69

Drošība un stabilitāte kā vieglākais faktors jeb iekšējas un ārējas drošības izvērtējums

Blakus partnerim jūs jūtaties mierīgi. Ir drošais plecs, uz kura var atbalstīties grūtā brīdī, un attiecībās ir drošības rezerve. Ejot pa dzīvi, varat būt pārliecināti par savu aizmuguri. Tas, ko jūs kopā veidojat, no ārpuses ir stingrs, bet iekšā silts un mājīgs – neatkarīgi no tā, vai tā ir ģimenes ligzda vai kopīgs bizness.

Resursi un finanses kā saspringtākais faktors jeb nauda un iespējas

Par jūsu kopējiem resursiem var teikt, ka tie neatrodas Zemes virspusē, un jūsu savienība atrodas pastāvīgā ģeoloģiskas ekspedīcijas stāvoklī, kas gatava urbt dzimtās planētas dzīles, meklējot arvien jaunas atradnes. Nauda var būt jums sāpīgs jautājums, bet varbūt jūs esat tik lieli romantiķi, ka jūsu drosmīgo projektu finansēšana (piemēram, svētku un "tusiņu" organizēšana) jums nešķiet īpašas uzmanības vērta tēma. Līdz zināmam laikam.

Aspektu karaļi

Arī tas vēl nav viss. Attiecībās parasti pastāv viens vai vairāki kopīgi faktori – šajā gadījumā planētas, kas abu mijiedarbībā dominē, jo veido visvairāk savstarpējo aspektu, tādēļ tos sauc par Aspektu Karaļiem. Raksturojot Aspektu Karaļus, mēs izmantosim simbolisku bildīti, jeb mēģināsim tēlaini uzburt jūsu attiecību simboliku, kas varētu būt zīmējums uz jūsu kopīgā karoga, ģerboņa vai T—krekla (starp citu, nekas netraucē pasūtīt māksliniekam īstu bildi).

Saule kā saspringts aspektu karalis

Jūsu attiecībās var būt daudz nerealizēta aktieru talanta, tāpēc apkārtējie kļūst par jūsu publiku. Taču varbūt jūsu attiecībās valda saspringts patiesas jaunrades gars.

Venēra kā saspringts aspektu karalis

Iespējams, jūsu attiecībās virmo šekspīriskas kaislības, taču, ja jūs esat mākslinieku dvēseles, jūs varat sniegt viens otram iedvesmu. Ja ne iedvesmu, tad vismaz stimulu.

Urāns kā saspringts aspektu karalis

Jūsu attiecības brīžiem atgādina dūcošu augstsprieguma līniju, kurai garām aizvirpuļo pa kādai virpuļvētrai vai klusi nosprakšķ kāds lodveida zibens. Svarīgākais jūsu uzdevums — spēt šo enerģiju pārvērst par gaismu spuldzītē vai pīrāgu cepeškrāsnī.

Mēness kā harmonisks aspektu karalis

Droši vien jūsu attiecībās ir daudz siltuma — brīžiem tās atgādina vakaru, kad līdzās Mēnesim mirdz gaisma logā un kamīnā klusi sprakšķ malka. Tad kā kaķim gribas piemiegt acis uz daudz ko, kas notiek plašajā pasaulē, un, ja tās ir pāra attiecības — ieritināties otra azotē. Šī sajūta otra tuvumā var atgādināt bērnību.

Aspektu apraksti

Ne visu dzīvē izsaka skaits un skaitliskais pārsvars. Kā mazs piparu graudiņš spēj krietni uzlabot ēdiena garšu, tā darvas karote spēj "sarūgtināt" veselu medus mucu. Tādēļ der iepazīties ar konkrētu faktoru aprakstiem šajā sadaļā.
Un pievērsiet uzmanību, ka visi faktori, ko Programma sniedz, reāli darbojas, taču to apraksts ir principiāls, bet katras attiecības — unikālas. Tādēļ, pielaikojiet aprakstu sev, savai konkrētai situācijai. Ja ne uzreiz, tad pēc brīža, kļūs skaidrs kā tas izpaužas.
Vēl pievērsiet uzmanību, ka katram faktoram klāt pielikts "spēka termomets" ar iedaļām no 1 līdz 10, un tie ir sakārtoti tā, ka sākumā ir spēcīgāki, tātad, jūtamāki, un tad, dilstošā secībā — arvien vājāki.

Marss (Rainis) opozicijā ar Neptūns (Aspazija)

0° nobīde

Faktora spēks: 10

Pretrunīga attiecību puse. Pretruna ir starp viena cilvēka rīcību (Marss—Rainis) un otra psiholoģisko komfortu (Neptūns—Aspazija); starp viena aktivitāti un otra apcerīgumu; starp viena darbību un otra sapņainību; starp viena izlēmību un otra pārdzīvojumiem vai starp viena sparu un otra iegremdēšanos sevī. Šādas pretrunas īpatnība ir tāda, ka abi jūtas spiesti nostāties viens otram pretim, konfrontēt un tādējādi stiprināt savas pozīcijas: Rainis stiprinās vēlmi drošāk rīkoties vai darīt pēc sava prāta, bet Aspazija — akcentēs tieksmi gremdēties savās izjūtās, apjēgt kādas kopsakarības vai vienkārši „atslēgties” skurbumā. Un katrs nodosies savai "meditācijai". Taču, ja cilvēki ir motivēti uz kaut ko kopīgu, tie pacentīsies saskatīt otrā papildinošu dzīves daļu un meklēs veidu kā pareizi saskaņot pretrunīgās dzīves trajektorijas. Vīrieša un sievietes kopdzīvē jārēķinās, ka šāda opozīcija brīžiem radīs ļoti dziļas domstarpības. Taču, tāpat kā jebkurā planētu opozīcijā, arī šajā ir attīstības iespējas.

Venēra (Rainis) kvadrātā ar Mēness (Aspazija)

1° nobīde

Faktora spēks: 9

Saspringta attiecību puse, kuru rada spriedze starp viena cilvēka dzīves nodrošinājumu (Mēness—Aspazija) un otra cilvēka estētiskajām jūtām (Venēra—Rainis); starp viena ērti un otra skaisti; vai — starp viena omulīgi un otra patīkami; starp viena rūpēm un otra kaprīzēm; starp viena ēdiena gatavošanu un otra — servēšanu; varbūt — starp vilnas un kaprona zeķēm vai starp labu uzturu un labu figūru...
Šī planētu spriedze ir dabiska (abu planētu zīmes — Vēzis un Svari — Zodiakā veido tādu pašu 90º leņķi). Tas nozīmē, ka itin visi ar šo planētu problēmsituācijām saskaras. Piemēram, pubertātes vecumā, kad pastiprinās Venēra un sākas konflikti ar vecākiem – kuram gan mamma nav spiedusi vilkt kretīnisku šalli vai cepuri, tad kad visi normāli klases biedri sāk ģērbties tik stilīgi...
Itin visās darbības jomās tiek meklēti risinājumi, kuros ērtumam jāsaskaņojas ar eleganci vai omulībai ar gaumīgumu. Taču cilvēkiem, kuru sadarbībā rodas šie risinājumi, nereti savā starpā iet saspringti — bez šādas spriedzes risinājumi nerodas un process nevirzās uz priekšu. Vīrieša un sievietes attiecībās skaidrs, ka šis faktors nav gluži patīkams — brīžiem atgādina mātes un meitas attiecību momentus, taču tajā nav arī nekā nepārvarama.

Venēra (Rainis) kvadrātā ar Venēra (Aspazija)

1° nobīde

Faktora spēks: 8.7

Tā ir saspringta attiecību puse, kurā veidojas spriedze starp divu cilvēku izvēlēm, gaumēm un priekšstatiem par skaistumu, mīlestību un baudu (Venēra—Venēra). Instinktīvā līmenī bieži vien nerodas nekas cits kā nepatika par otra izvēli, izskatu, gaumi. Iedomājieties tramvajā blakus divas meitenes: viena — policijas akadēmijas studente smukā formas tērpā, otra — panku meitene, kura viscaur noklāta ar pīrsingu. Katra varbūt šķiet savdabīgi simpātiska, taču abām blakus stāvēt — kaut kā neomulīgi.
Sociālos kontaktos mēs saskaramies un strādājam kopā ar daudziem cilvēkiem, ar kuriem mums ir ļoti atšķirīga gaume. Taču mēs to uztveram kā normālu parādību – katram tā ir sava! Bet, līdzko cilvēku kontaktā tiek pārkāpta personīgā robeža, ikviens sāk aktīvi reaģēt. Un te subjektīvai estētiskai izjūtai ir pilnīga vara. It īpaši iepazīšanās līmenī, kurā iepakojums vienmēr ir svarīgāks par saturu... Vīrieša un sievietes attiecībās, īpaši, ja viņi dzīvo kopā, šāds faktors nav īpaši atbilstošs.. Cilvēki ar ļoti dažādu gaumi spēj uzturēt attiecības un pat dzīvot kopā. Taču iedomājieties, ka jums patīk noteikts krāsas tonis, bet jūsu partneris, kamēr jūs esat prom, nokrāso istabu pavisam citā krāsā, jeb vēl trakāk, krāsas viņam nepietiek, tādēļ viņš nokrāso istabu strīpainu...Tas bija gadījums no dzīves. Kādas emocijas tas var izraisīt partnerī? Un ņemot vērā Venēras juteklisko un erotisko pusi, šajā jomā pārpratumi un vilšanās nebūtu vēlami.

Mēness mezgls (Rainis) trigonā ar Marss (Aspazija)

1° nobīde

Faktora spēks: 8.7

Ļoti harmoniska attiecību puse, kuru veido saskaņu starp viena cilvēka darbību vai vīrišķības tēlu (Marss—Aspazija) un otra cilvēka perspektīvas sajūtu un dzīves uzdevumu apjausmu (Mēness mezgls—Rainis), kas ienes abu attiecībās optimistisku akcentu.

Merkurs (Rainis) trigonā ar Venēra (Aspazija)

1° nobīde

Faktora spēks: 8.7

Ļoti harmoniska attiecību puse, kuru rada lieliska saskaņa starp viena cilvēka domāšanu (Merkurs—Rainis) un otra cilvēka emocionalitāti (Venēra—Aspazija); starp viena cilvēka vārdiem un otra emocionālajām reakcijām vai starp viena kritiku un otra vērtējumiem. Te labi saskan viena cilvēka risinājumi un otra cilvēka simpātijas, viena humora izjūta un otra gaume. Šāds faktors ienes patīkamu saprašanos jebkurās attiecībās. Savukārt vīrieša un sievietes kopdzīvē tas var harmonizēt savstarpējo komunikāciju, jo Venēras cilvēkam (Aspazija) šķiet vērtīgas partnera domas un spriedumi, bet Merkura cilvēkam (Rainis) ir interesanti tas, kā otrs vērtē un ko viņš izjūt.

Jupīters (Rainis) opozicijā ar Marss (Aspazija)

2° nobīde

Faktora spēks: 7.7

Pretrunīga attiecību puse, kas raksturojama kā pretruna starp viena cilvēka impulsīvajām aktivitātēm (Marss—Aspazija) un otra cilvēka mērķtiecīgo virzību (Jupiters—Rainis); starp viena rīcību un otra stratēģiju; starp viena darbību un otra vērtībām. Tā var būt pretruna, kas pastāv starp darbinieku un vadītāju, vai pretruna starp viena iniciatīvu un otra nozīmi. Šādas pretrunas īpatnība — abi jūtas spiesti nostāties viens otram pretim, palikt pie sava, konfrontēt un tādējādi stiprināt savas pozīcijas: Aspazija — stiprinās vēlmi rīkoties pēc sava prāta, bet Rainis — vēlēsies vairāk iegūt, apgūt plašākas teritorijas, kļūt lielāks vai sasniegt vairāk. Ja abi nav motivēti ne uz ko kopīgu, viņi uzturēs attiecības tikmēr, kamēr tas ir egoistiski izdevīgi, vismaz kamēr tās palīdz stiprināt savas pretrunā iesaistītās īpašības. Ja ir motivēti, viņi sāks meklēt partnera pozīcijā otru realitātes pusi — kas ir nevis noliedzama, bet papildinoša. Un izrādīsies, ka viņu pretruna spēj izpausties pavisam citā līmenī. Vīrieša un sievietes attiecībās jārēķinās gan, ka brīžiem radīsies rīcības un uzskatu nesaskaņas. Taču, tāpat kā ikvienā opozīcijā, arī šajā ir attīstības iespējas.

Venēra (Rainis) kvadrātā ar Plutons (Aspazija)

2° nobīde

Faktora spēks: 7.3

Saspringta attiecību puse, kurā pretruna veidojas starp viena cilvēka vēlmēm, jūtām un estētiku (Venēra—Rainis) un otra cilvēka enerģētiskajām iespējām, varu un ētiku (Plutons—Aspazija).
Instinktu līmenī Venēras cilvēks (Rainis) to var izjust kā dīvainu jutekļu kairinājumu vai kaut ko fascinējošu strāvojam no partnera, bet varbūt — kā spiedienu uz savām vēlmēm, kad sava reakcija, kura vienatnē bija, partnerim tuvojoties, pazūd un paliek tikai tas, ko vēlas partneris. Savukārt Plutona cilvēks (Aspazija) var brīžiem just izaicinājumu paust varu gandrīz vai pret savu gribu vai arī vienkārši — ignorēt otra vēlmes. Sliktāk, ja viņš apzināti tiecas partneri emocionalitāti pakļaut vai izmantot.
Darba kontaktos, kuros cilvēki motivē kopīgs rezultāts, mērķis, atalgojums, šāds faktors var dot labus rezultātus, piemēram, jomās, kurām ir sakars ar skaistuma kopšanu vai daiļradi, te attiecību spriedze var būt viens no procesu virzītājiem. Bet vīrieša un sievietes attiecībās tas ir ļoti erotisks un vienlaikus problemātisks akcents. Un kopdzīves idejai, šķiet, ne visai atbilstošs, lai gan gaumes lieta, jo ir cilvēki, kas tiecas tieši pēc tā.

Venēra (Rainis) trigonā ar Neptūns (Aspazija)

2° nobīde

Faktora spēks: 7.3

Ļoti harmoniska attiecību puse, kuru rada lieliska saskaņa divu cilvēku jūtu norisēs. Tā ir harmonija starp viena vēlmēm (Venēra—Rainis) un otra dvēseles noskaņojumiem (Neptūns—Aspazija) jeb starp viena emocionālajām reakcijām un otra psiholoģisko komfortu; varbūt — starp viena jūtām un otra iejūtību vai viena simpātijām un otra saviļņojumu. Jebkādās cilvēku attiecībās šāds faktors izlīdzina savstarpējus negludumus. Vīrieša un sievietes attiecībās tas rada labvēlīgus apstākļus mīlestībai.

Saule (Rainis) kvadrātā ar Marss (Aspazija)

4° nobīde

Faktora spēks: 6

Saspringta attiecību puse, kurā ir spriedze starp viena cilvēka būtību (Saule—Rainis) un otra cilvēka rīcību (Marss—Aspazija); starp viena radošo un otra aktīvo enerģiju; starp viena gribu — pastāvēt un otra gribu — darīt. Pastāv attiecību līmenis, kurā Saules saimnieka personība, viņa pašapziņa var partneri (Aspazija) dusmot, kaitināt vai izaicināt. Savukārt Saules cilvēkam (Rainis) var nebūt pa prātam partnera patvaļa, pretestība vai iebildumi situācijās, kad vajag vienkārši izdarīt to, ko viņam liek. Sabiedriskajās vai lietišķajās attiecībās — arī neiet kā pa sviestu, jo Saule un Marss ir kā divi pozitīvi spēki vai vienādi lādētas daļiņas, kas tik un tā šķils dzirkstis un atgrūdīsies, taču tās var būt radošas dzirkstis, kas var kļūt par dažādu norišu aizdedzi. Vīrieša—sievietes attiecībās šis faktors ir nedaudz problemātisks, kas brīžiem izpaudīsies līdzīgi vadītāja un darbinieka vai kapteiņa un matroža nesaskaņām. Kurš gan mājās grib dzirksteļošanu? Taču dažs to uztver kā tonizējošu dzīves sastāvdaļu. :)

Plutons (Rainis) savienojumā ar Venēra (Aspazija)

4° nobīde

Faktora spēks: 4.7

Šo attiecību pusi raksturo tieša sakabe starp viena cilvēka emocionalitāti (Venēra—Aspazija) un otra cilvēka dzīļu enerģētiku (Plutons—Rainis); starp viena cilvēka izvēles spēju un otra transformējošiem spēkiem; vai — starp viena sievišķības tēlu un otra varu.
Tas nozīmē, ka šajās attiecībās notiks kaut kāda veida upurēšana, turklāt upurētājs ir Venēras cilvēks (Aspazija). Atkarībā no cilvēku izpratnes upurēšana var tikt interpretēta no cēlas pašuzupurēšanās līdz rupjai vardarbībai. Iespējams, Veneras cilvēks savu emocionālo, vērtējošo vai vīrieša—sievietes attiecībās raksturīgo juteklisko pusi sāks paust daudz fascinējošāk. Šis faktors mainīs partneru priekšstatus par ētiku un personīgajām vērtībām, kā arī abu attieksmi pret naudu un varu, bet vīrieša un sievietes gadījumā — pret seksu. Tīri instinktīvi vīrieša un sievietes attiecībās šāds faktors abiem var būt arī nevaldāms, jo starp viņiem ir kaut kas hipnotizējošs — abiem var šķist, ka tos vada un notikumiem līdzi rauj kāds liktenīgs spēks.. Tas var būt liktenīgas iemīlēšanās rādītājs, kas izmaina visu dzīvi. Vispār šis savienojums rada augstu seksualitātes temperatūru, taču arī seksualitāte var tikt interpretēta ekstremāli – no pilnīgas atteikšanās līdz nevaldāmai baudkārei. Smagākajos attiecību sižetos var rasties dažāda veida vardarbības formas: no brutālas līdz pat grūti tveramai, kad sava vērtēšanas spēja ar partnera starpniecību tiek pakļauta kāda sociāla grupējuma ētikai. Saudzīgākos risinājumos attiecībās var būt vienkārši pastāvīgi paaugstināts emocionāls spiediens, kura iedarbībā emocijas periodiski izšaujas uz āru līdzīgi geizeram. Tas var būt interesanti mākslinieku dvēselēm, kas var likt šiem emociju geizeriem strādāt. Taču kopumā šis attiecību faktors ir grūti iekļaujams sadzīves rāmjos. Tas vairāk izskatās pēc nopietnas dzīves skolas.

Lilita (Rainis) trigonā ar Marss (Aspazija)

4° nobīde

Faktora spēks: 4.7

Ļoti harmoniska attiecību puse, kas raksturo lielisku saskaņu starp viena cilvēka aktivitāti (Marss—Aspazija) un otra cilvēka zemapziņas spēkiem (Lilita—Rainis), kas ne īpaši izskaidrojamā veidā, taču sekmē panākumus kopējā darbībā. Bet vīrieša—sievietes attiecībās tas vairo kaislīgumu vai vīrišķās enerģijas pievilcību.

Saturns (Rainis) trigonā ar Marss (Aspazija)

5° nobīde

Faktora spēks: 4.3

Ļoti harmoniska attiecību puse, kuru veido saskaņa starp viena cilvēka aktivitāti (Marss—Aspazija) un otra cilvēka organizētību (Saturns—Rainis). Lieliski kopā sader viena cilvēka apņēmība un otra cilvēka stingrība, viena uzdrošināšanās un otra atbildība, viena enerģiskums un otra mēra izjūta. Dzīves situācijās viena cilvēka pārgalvību var labi atsvērt otra cilvēka stabilitāte vai viena reakciju asumu — otra cilvēka apdomība. Šis akcents sadarbībā vairo precizitāti un labi organizēta darba prieku. Bet vīrieša un sievietes attiecībās tas vairo noturību.

Saule (Rainis) trigonā ar Venēra (Aspazija)

8° nobīde

Faktora spēks: 2

Ļoti harmoniska attiecību puse, kuru rada saskaņa starp viena cilvēka radošajām izpausmēm (Saule—Rainis) un otra cilvēka vēlmēm un izjūtām (Venēra—Aspazija). Harmoniski saskan viena individualitātes spilgtums un krāšņums un otra cilvēka šarms un pievilcība. Viena cilvēka vitalitāte un artistiskums iet roku rokā ar otra gaumi un simpātijām. Jebkādās attiecībās šāds faktors dzīvi dara skaistāku. Bet vīrieša un sievietes attiecībās šis elements nes arī erotisku akcentu.